OŚWIETLENIE LEDPrzedstawiamy Państwu przemysłowe oprawy i świetlówki LED marki cieplowhali.pl®.

Systemy oświetlenia oparte na technologii LED to najnowocześniejsze i najciekawsze rozwiązanie pozwalające zredukować koszty energii nawet o 70% . Źródła światła tego typu możemy stosować w obiektach takich jak: hale produkcyjne, magazyny, stacje paliw, fabryki, warsztaty i salony samochodowe, hale sportowe, sklepy, magazyny wysokiego składowania itp.

Oprawy cieplowhali.pl® świetnie sprawują się jako oświetlenie uliczne dla całych miast a także miejsc tj. centra logistyczne, tereny przyzakładowe, parkingi, tereny osiedlowe, boiska, korty tenisowe, pola golfowe...itp.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dbających o kondycję finansową, a także myślących o ekologii i środowisku. Nasze oprawy to produkt najwyższej jakości składany ręcznie na komponentach najlepszych amerykańskich i europejskich producentów a projekt zawierający prawidłowy dobór mocy i ilości opraw przygotowany przez naszych inżynierów gwarantuje pełną satysfakcję i uśmiech klienta.

Mając na uwadze najwyższą jakość obsługi naszych klientów prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych opraw oświetleniowych.

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


Najbogatszym ze wszystkich ludzi jest człowiek oszczędny. Najbiedniejszym jest skąpiec.

~ Nicolas Sebastien Roch Chamfortlogo CWH
ZOBACZ KATALOG OPRAW LED (plik PDF)